Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Sonic Horizon: struktura współbrzmienia | Koncert | Olga Anna Markowska
Sonic Horizon: struktura współbrzmienia // Olga Anna Markowska
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
wstęp wolny
31.08 niedziela, godz. 20:00
Sonic Horizon to cykl koncertów z muzyką eksperymentalną, osadzoną w kontekście miejskim i otwartej przestrzeni. W ramach koncertów na Placu Małachowskiego, wystąpią artystki i artyści eksplorujący współczesne formy brzmienia, w których krzyżują się strategie elektroakustyczne, lokalne tradycje oraz podejścia postambientowe i rytmiczne.
Wspólnym mianownikiem dla Sonic Horizon jest nie tylko eksperyment formalny, ale także zmysłowa uważność na relacje: między dźwiękiem a przestrzenią, między gestem wykonawcy a percepcją słuchacza, między tradycją a współczesnością.
Olga Anna Markowska (ur. 1993) – polska artystka interdyscyplinarna, multiinstrumentalistka i kompozytorka. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W swojej praktyce muzycznej łączy brzmienia instrumentów akustycznych, takich jak wiolonczela czy cytra, z elektroniką, tworząc emocjonalne, immersyjne kompozycje dźwiękowe.
---
fot. dzięki uprzejmości artystki
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
koncert
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie